دوشنبه, 05 خرداد 1399

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

 

***تعداد سازمان های مردم نهاد، موسسات خیریه و سمن های ثبت شده و ویرایش شده تا تاریخ 22 اردیبهشت 99 در این پایگاه 24262 می باشد.***

توجه مهم: این سایت صرفاً یک بانک اطلاعاتی از مؤسسات مردم نهاد و خیریه ها می باشد و هیچ گونه مسئولیتی در خصوص محتوی و تعهدات مالی و یا سایر مسائل جانبی ندارد.(مدیریت سایت)

 

نیکوکاری و امور خیریه

نیکوکاری و امور خیریه
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

5001

معاونت توسعه روستائی و مناطق محروم کشور

 

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

5026

بنیاد خیریه نورآوران سلامت

دریافت خدمات بهداشتی و درمانی مناسب و مطابق با دانش روز جهان و بهره‌گیری از توانمندی‌های پزشکان متبحر و نیز امکانات و تجهیزات پیشرفته نیاز و حق هر انسان است. اما تجهیز و راه‌اندازی یک مرکز پزشکی بسیار پرهزینه است و ایجاد چنین مرکزی با توجه به جمعیت کم بعضی از مناطق، مقرون به صرفه نمی‌باشد. در خصوص خدمات چشم‌پزشکی این موضوع بیشتر خودنمایی می‌کند. زیرا تهیه لوازم چشم‌پزشکی مورد نیاز برای یک مرکز جراحی، پرهزینه و نگهداری آن نیز مشکل خواهد بود. به این ترتیب بیماران مناطق دور دست و روستاها برای استفاده از خدمات چشم‌پزشکی نیازمند سفر به شهرهای بزرگ هستند. این جابجایی نیز مستلزم صرف زمان و هزینه زیاد است و باعث می‌شود بسیاری از افراد نیازمند خدمات چشم‌پزشکی از این خدمت محروم بوده و سال‌ها از عمر خود را با مشکلات بینایی سر نموده و حتی دچار نابینایی‌ شوند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

5027

موسسه خیریه اشرف الانبیاء (ص)

اهداف موسسه خیریه اشرف الانبیاء (ص) طبق اساس نامه: کمک به خانواده های بی سرپرست و ایتام ، کمک به امر جهیزیه ، تهیه و توزیع ارزاق عمومی ، پوشاک ، کارآفرینی ، ساخت درمانگاه خیریه ، ساخت مسکن در مناطق محروم کشور ، خودکفائی و و توانمند سازی محرومین ، آموزش فرهنگی ، مذهبی محرومین و ...

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

5028

موسسه خیریه امام علی (ع)

موسسه خیریه امام علی (ع)درجایگاه سازمانی مردم نهاد ، از سال 1373 آغاز به کار و سپس با اخذمجوز به شماره 9971 ثبت وباهدف توانمندسازی زنان سرپرست خانوار و اعضای خانواده تحت حمایت آنان درتهران وحومه ی آن فعالیت نمود  این موسسه درادامه ی اهداف خودازسال 1385 با انگیزه جلوگیری ازمهاجرت روستاییان به کلان شهرها و ریشه کن نمودن فقرومحرومیت درمناطق کم برخوردارکشور،بانگاهی همه جانبه به نیازهای روستاییان حول چهارمحورسلامت وبهداشت ،آموزش اشتغال ،عمران وآبادانی وتهیه مسکن روستایی به فعالیت پرداخت

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 5034

مهرگیتی

مهرگیتی موسسه‌ غیر دولتی و نیکوکارانه است متشکل از واحد های مختلف با هدف بنیادین تلاش برای ساختن ایرانی عاری از فقر فرهنگی با ماموریت مشارکت در احداث فضا های آموزشی بخصوص مدرسه و فرهنگی در مناطق محروم و نیازمند و حمایت مادی، معنوی و فرهنگی از دانش آموزان مستعد و محروم، در مناطق مختلف کشور با راهبردهای اساسی.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 5033

خیریه همت

خیریه همت با اولويت گره گشایی موثر از خانواده هاي نيازمند تاسيس شده است و موضوعات با همفکری دوستان بررسی و به شکل مقتضی اقدام می شود.

خیریه همت رسانه مهربانی است و شعار محوری آن این است:

#یک_خانواده_هستیم

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

5002

مجمع رهروان ولایت

مجمع رهروان ولایت همزمان با میلاد حضرت صاحب الزمان(ارواحنا له الفداه)در نیمه شعبان ۱۴۲۹(ه.ق)مصادف با ۱۳۸۶(ه.ق) توسط تعدادی از جوانان انقلابی با هدف انجام برنامه های فرهنگی و مقابله اصولی و تاثیر گذار با تهاجم فرهنگی دشمن تعریف و تاسیس گردید.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 5003

گروه جهادی سفیران کوثور نور

گروه جهادی سفیران کوثور نور با حضور در شهر خرمشهر و گفتگو با مردم بومی و چند تن از مدیران و مسئولان مدارس و بررسی نسبی نیازهای شهرستان، علیرغم کمبود امکانات و بعد مسافت، از سال ۱۳۸۷ اقدام به برگزاری طرح های جهادی فرهنگی- آموزشی- اردویی در شهرستان خرمشهر و روستاهای اطراف آن نموده است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

5004

سازمان بسیج سازندگی

مجموعه بسیج سازندگی یک ساختار و تشکلی است که در آن نیروهای خیر و مردمی که دنبال گره‌گشایی از مشکلات  دیگران در نقاط مختلف کشور هستند

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

5005

بنیاد جهادی مهر الرضا(ع)

در ظل عنایات حضرت باریتعالی و با ایمان به این مهم که نزدیکترین مسیر تقرب الهی و برترین روش تبلیغ دین مبین اسلام به برکت رسول مکرم اسلام (ص) از باب رحمت و خدمت به خلق اوست، تلاش و همت خود را جهت محرومیت زدائی و آبادانی مناطق محروم و کم برخوردار و همچنین خدمت رسانی به ولی نعمتان انقلاب اسلامی به کار گرفته تا در این وانفسای گرایش به مادیات،  تجملات دنیوی و مال اندوزی با روحیه و تفکر جهادی در سایه توجهات اهل بیت عصمت وطهارت (ع) بالاخص برکات حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) گام برداریم.

بنیاد جهادی مهرالرضا(ع) با حضور جمعی از جوانان مومن و انقلابی ، با مشارکت جهادگران پیشکسوت و فعالان عرصه های اجتماعی به صورت خودجوش و مردمی در سال ۱۳۹۲ با اهداف ذیل شروع به کار نموده

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

5006

بنیاد جهادی مشکات

بنیاد جهادی مشکات به عنوان یک مجموعه غیردولتی، عام المنفعه و مردم نهاد متشکل از چند گروه جهادی هماهنگ و منسجم می باشد که در راستای تحقق منویات امام خامنه ای (مد ظله العالی) در مناطق کم برخوردار کشور با یک برنامه ریزی بلندمدت در حوزه های مختلف فرهنگی، اقتصادی، عمرانی، بهداشتی و درمانی، علمی وآموزشی و در سطح ملی فعالیت می نماید.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

5007

صندوق نوآوری و شکوفایی

این صندوق به منظور تجاری سازی نوآوریها و اختراعات، کاربردی نمودن دانش و دستاوردهای پژوهشی و تکمیل زنجیره ایده/ محصول/بازار از شرکتهای دانش بنیان پشتیبانی و حمایت کرده و خدمات مالی و اعتباری از جمله کمک، تسهیلات و مشارکت برای آنها تامین می نماید.به طور کلی هدف نهایی صندوق نوآوری و شکوفایی به عنوان یک نهاد توسعه ای کمک به رونق اقتصادی کشور از طریق حوزه های دانش بنیان و فناوری های برتر می باشد

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

5008

بنیاد رشد

بنیاد رشد یک مجموعه غیر انتفاعی و عام المنغه است که در زمینه کمک رسانی به کودکان نیازمند در مناطق محروم فعالیت می کند. فعالیت های اصلی ما در آن مناطق شامل آموزش و بورسیه تحصیلی ، مدرسه سازی و اکرام ایتام است، که بر پایه مشارکت داوطلبین و همراهی حامیان مجموعه، انجام می شود.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

5029

مؤسسه مهر ماندگار ناصری

مؤسسه مهر ماندگار ناصری در چهارچوب فعالیت های عام المنفعه و دستگیری از نیازمندان واقعی، اقدام به شناسایی مناطق محروم در سراسر ایران نموده است، و در این راستا پس از شناخت و بررسی منطقه مربوطه و مشکلات و نیازهای مردم آن منطقه در حد توان خود می کوشد تا یاری رسان آنها باشد.

لذا چنانچه کاربران و همراه عزیز ما هر گونه منطقه محروم و ناشناخته ای را در نظر دارند که نیازمند کمک و اقدامات خاصی هستند، مؤسسه مهر ماندگار را مطلع نمایند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

5009

گروه جهادی السابقون

ما با برگزاری اردوهای آموزشی برای دانش آموزان، ساخت، تجهیز و نوسازی مدارس با کمک خیرین و همچنین برگزاری کارگاه های آموزشی برای معلمان مناطق کمتر توسعه یافته، سعی در بهبود کیفیت آموزش و پرورش در سیستان و بلوچستان را داریم.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

5010

انجمن مدیریت جهادی کشور

نامگذاری سال 1393 با عنوان اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی، موجب گردید تا در جهت پیشبرد اوامر رهبر معظم انقلاب اسلامی و همچنین تقویت و ترویج مدیریت جهادی در بین مدیران و مسئولین کشور، اقدام به برگزاری همایش ملی مدیریت جهادی، تشکیل دبیرخانه دائمی همایش و در ادامه آن تأسیس انجمن مدیریت جهادی کشور نماییم.

امید است که با عنایت و توکل به خداوند متعال و در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) بتوانیم از تمام توان کشور در این راستا بهره مند گردیم.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

5030

ستاد جهاد توانمند سازی محرومین کشور

ستاد جهاد توانمند سازی محرومین کشور با پیشنهاد خیریه های فعال و معتبر، توسط جناب آقای دکتر رضایی تشکیل گردید؛ تا ایشان به امر مهم محرومیت‌زدایی در جامعه‌ بخصوص در مناطق محروم، یاری و اهتمام ویژه نمایند. در همین راستا ستاد، اهداف خود را در محورهای رفع محرومیت توسط محرومین با تمرکز بر منابع انسانی و جغرافیایی، حمایت های لازم معنوی و حقوقی از خیریه ها و مؤسسات مردم نهاد و ایجاد وحدت رویه و تفاهم بین خیرین و مؤسسات مردم نهاد پیگیری می‌نماید.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

5012

موسسه جهاد نصر

موسسه اي است كه با هدف خدمت به نظام جمهوري اسلامي ايران به موجب قانون در قالب موسسه عمومي غير دولتي تشكيل شده و با بهره گيري از فرهنگ اسلامي و روحيه جهادي در امر توسعه و سازندگي كشور تلاش مي كند .اين موسسه در زمينه مطالعه - طراحي و اجراي كليه پروژه هاي عمراني و زير بنايي با اولويت بخش كشاورزي فعاليت مي نمايد و معتقد است خدمات خود را باكيفيت مطلوب - قيمت مناسب و در كمترين مدت زمان ممكن ارائه نمايد .

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

5013

ابناء الرضا

این اردوهای جهادی هم تمرینه هم خدمته هم خود سازیست هم اشنایی با فضای جامعه هست ,

جهاده کاره تلاشه خدمت به محرومینه , خیلی چیز با ارزشی هست

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

5031

وفاق سبز علوی کشور

بنیاد خیریه وفاق سبز علوی کشور به شماره ثبت: 13774 قریب به 16 سال است که با حمایت و اعتماد خیرین، توفیق خدمت رسانی به محرومین جامعه را دارد و تلاش می کند در حد وسع یاری‌گر خانواده های بی سرپرست، بدسرپرست، ایتام، بیماران و سایر افراد بی بضاعت باشد. این بنیاد طرح سفره های علوی را که شامل 10 طرح می باشد اجرا می کند: 1.طرح خیرات نان 2.طرح نذر و صدقه کتاب باقرالعلوم(ع) 3.طرح موکب وفاق سبز علوی 4.طرح اردوهای جهادی 5.طرح پیوند علوی(اهدای جهیزیه به نوعروسان نیازمند) 6.مشق همدلی (کمک به دانش اموزان نیازمند) 7.اعطای وام قرض الحسنه 8. مدرسه سازی 9. توزیع ارزاق 10.کمک های درمانی

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

5014

موسسه خیریه مهر کوثر زهرا (س)

این موسسه با هدف حمایت از اقشار آسیب پذیر جامعه و خانواده های محروم اعم از سالمندان و زنان بی سرپرست و بد سرپرست و فرزندان آنان و ارائه خدمات حمایتی اعم از پرداخت مستمری و تهیه خوراک و پوشاک و ارائه خدمات رفاهی و تحصیلی و همچنین فراهم آوردن زمینه کارآفرینی و اشتغال مدد جویان تاسیس گردیده است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 5035

موسسه خیریه حضرت رقیه سلام الله علیها

در سال 1396 موسسه خیریه حضرت رقیه سلام الله علیها 10 هزار بسته خوراکی به مناطق محروم اهدا کرد، همچنین در یک ویژه برنامه 1000 نفر از زیارت اولی های سراسر کشور را به مشهد مقدس اعزام کردند و در ابتدای شروع سال تحصیلی 120 هزار پک لوازم التحریر در مناطق محروم کشور توزیع کرد، ضمن اینکه تا پایان سال 96 ان شا الله 11 هزار جهیزیه به نوعروسان مناطق مرزی و محروم کشور اهدا می کند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 5015

موسسه خیریه بهشت امام رضا (ع)

موسسه خیریه بهشت امام رضا (ع) فعالیت خود را در سال 1379 با کمک به نیازمندان و محرومین منطقه 18 تهران به صورت داوطلبانه با نام موسسه خیریه امام جواد (ع) آغاز و در سال 1380 فعالیت خود را با محوریت کودکان بی سرپرست تکمیل نمود. این مرکز بطور رسمی از تاریخ 87/7/21 با تاسیس اولین مرکزنگهداری از کودکان معلول و بی سرپرست تغییر نام داده و با اخذ مجوز به شماره917/918/517رسما فعالیت خود را ادامه و گسترش داد. این مرکز هم اکنون با نگهداری از 146کودک در 3 مرکز در سطح شهر تهران و حمایت از 30 کودک در خانواده یکی از بزرگترین مراکز نگهداری از کودکان بی سرپرست در کشور میباشد. موسسه خیریه بهشت امام رضا (ع) نهادی غیر دولتی، غیرسیاسی و مردمی بوده که فعالیت خود را بر پایه نگهداری از ایتام و معلولین بی سرپرست با تاکید و تکیه بر کرامت انسانی و عزت نفس کودکان تحت پوشش بنیان نموده است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

5016

بنیاد خیریه خواجه‌نصیر طوسی

به منظور ارتقاء سطح فرهنگی و آموزشی کشور و تعلیم و تربیت انسان های متعهد و متخصص بر اساس تعالیم حیات بخش دین مبین اسلام و رهنمودهای گرانقدر حضرت امام خمینی(ره) تحت زعامت مقام معظم ولایت فقیه موسسه عام المنفعه خواجه نصير الدين طوسي در سال 1370 از سوی پیشکسوتان متدین عرصه آموزش و فرهنگ و جمعی از جوانان دانش آموخته متعهد دانشگاهی و با کسب مجوز رسمی از وزارت آموزش و پرورش فعاليت خود را به صورت رسمی آغاز نمود که در اين راستا واحدهاي مختلف فرهنگي و آموزشي شامل مدارس راهنمايي، دبيرستان، هنرستان، پيش دانشگاهي و مرکز آموزش و پرورش از راه دور دخترانه و پسرانه و انتشارات راه اندازي گردید.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

5017

موسسه مهرآفرین

موسسه مهرآفرین پس از دو سال فعالیت پراکنده در سال ۱۳۸۴ به شکل رسمی توسط خانم فاطمه دانشور فعالیت های نیکوکارانه خود را آغاز کرد. از آن تاریخ تا به امروز ، خانم فاطمه دانشور به همراه همسرشان آقای مهرداد اکبریان قسمتی از سرمایه خود از شرکت سیاحان سپهر آسیا در مهرآفرین به جریان انداختند و به این واسطه بدون کمک هیچ نهاد دیگری تا ۳ سال به فعالیت های نیکوکارانه خود ادامه دادند. ایشان خانه پدری را نیز وقف امور خیریه نموده و دفتر عملیاتی مهرآفرین در میدان شهدا ، در حقیقت همین خانه و ارثی است که از پدر به ایشان رسیده است. ایشان همچنین زمین های پدر را در شهرستان تبدیل به شعبات موسسه مهرآفرین پناه عصر نموده است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

5018

خانه خيرين ايران

خانه خيرين ايران خانه اي است براي هم انديشي اهل خير و موسسات نيكوكاري.

خانه خيرين ايران به كوشش وتلاش تعدادي از انديشمندان و فرهيختگان اهل خير در سال 1383 تشكيل گرديد.

خانه خيرين ايران با حضور نمايندگان موسسات خيريه سراسر كشور تشكيل گرديده و در حقيقت نماينده و مدافع كليه موسسات خيريه مي باشد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

5019

موسسه خیریه حضرت فاطمه زهرا (س)

موسسه خیریه حضرت فاطمه زهرا (س) سازمانی است مردم نهاد، خیریه و غیرانتفاعی که فعالیت خود را از سال 1368 در تهران آغاز و در حال حاضر پروانه ارائه خدمات خیریه ای را در سطح کشور دارا میباشد.

حیطه اصلی ارائه خدمات موسسه حمایت از فرزندان محروم از پدر با محوریت مادر خانواده مددجو است و علاوه بر آن نیازمندان خاص دیگری که استحقاق کمک ها و خدمات موسسه را دارند تحت پوشش قرار داده است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

5020

موسسه خیریه ام ابیها فاطمه الزهرا (س)

موسسه خیریه ام ابیها فاطمه الزهرا (س) به تبعیت از سیره نبوی آموزه های دینی در راستای مسئولیت انسانی و اجتماعی حرکت معنوی خود زدودن فقر از چهره جامعه تشکیل وفعالیت خود را از سال ،را با توکل به خداوند سبحان و یاری شما بزرگواران در چهارچوب دین مبین اسلام برای پس از اخذ مجوزهای لازم از مراجع ذیصلاح در سالروز میلاد بانوی دو عالم حضرت زهرای مرضیه (س) آغاز نموده است . اساسنامه موسسه 1379 غیر سیاسی ، غیر انتفاعی و عام المنفعه بوده و کلیه فعالیت های خود را با رعایت کامل قوانین کشور و مطابق اساسنامه انجام می نماید و هیچ شخصی اعم از حقیقی و حقوقی در آن سهمی ندارد . و بودجه آن توسط خیرین و نیکوکاران تامین و تمامی آن برای هدف موسسه هزینه میگردد

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

5023

موسسه خیریه اندیشه یاران محسنین

موسسه خیریه اندیشه یاران محسنین موسسه ای است خیریه و غیرانتفاعی که به منظور توانمند سازی مردم محروم مناطق کمتر توسعه یافته بویژه در جنوب شرقی کشور در سال 1393 به شماره 33717  به ثبت رسیده است.

این خیریه در چارچوب اساسنامه و تحت نظارت و برنامه های مصوب هیئت امناء و هیئت مدیره اداره می شود.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

5021

موسسه خیریه ناصرین

موسسه خیریه ناصرین در سال 1390 به شماره ثبت 3450 تاسیس و در 3 زمینه عمرانی ،معیشتی و فرهنگی در مناطق محروم کشور به فعالیت می پردازد

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

5032

مجمع خیرین کشور

مجمع خیرین کشور با توکل به یاری خداوند برای گردهم آوردن مجامع خیری و حل بحران در مواقع ضروری ايجاد شده است. این تشکل مردم نهاد، تمام مساعی خود را برای ایجاد هماهنگی، هم افزایی، تسهیل امور مربوط به پروژه های خیرساز و کمک به ساماندهی مجامع و موسسات خیریه سراسر کشور به کار خواهد گرفت.

۸ بنیاد نیکوکاری و فرهنگی و آموزشی به همراه ۸ مجمع خیری و تنی چند از خیرین نام آشنای کشور در حوزه های مختلف کار خیر در آغاز این حرکت بزرگ ما را یاری کرده اند. در ادامه راه، امید به یاری شما دوستان داریم..

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 5036

موسسه مجمع خیرین قرآن و عترت استان اصفهان

تبلیغ وگسترش فرهنگ قرآنی وعلوم اهلبیت ازطریق جذب کمکهای مردمی ودولتی

حمایت وپشتیبانی مالی،حقوقی،اجتماعی وعلمی ازمراکزونهادهای فرهنگی قرآنی غیردولتی دراستان اصفهان و مناطق محروم سراسر کشور 

راه اندازی وپشتیبانی ازهرگونه فعالیتی که درجهت احیاءوارتقاءفرهنگ قرآنی وگسترش فرهنگ اهلبیت وتحکیم واشاعه مبانی دینی وارزشهای انقلاب ونظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ونظایرآنهالازم باشد.

برنامه ریزی واقدام برای هرگونه فعالیت عام المنفعه وخداپسندانه باهدف جذب کمکهای مردمی به منظورتقویت بنیه مالی ونیل به اهداف موسسه

آموزش وافزایش سطح علمی وتخصصی مربیان ومدیران قرآنی مناطق مستعدومحروم کشورباحضوراساتیدکشوری وبین المللی،بازدیدازموسسات مطرح قرآنی وگردشگری فرهنگی وتفریحی.

اعزام مربیان توانمندقرآنی به مناطق مستعدومحروم متقاضی جهت آموزش وتوان افزایی قرآنی آن مناطق.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 5022

ویکی نیکی

اولين و جامع‌ترین سامانه ایرانی فعال در حوزه نیکوکاری و اقدامات بشردوستانه است.

تیم ویکی‌نیکی با ایجاد و انتشار محتوا و معرفی فعالیت‌های نیکوکارانه افراد، موسسات خیریه، سازمان‌های مردم‌نهاد و کسب و کارها، سعی دارد راهنمای هوشمند نیکوکاری باشد برای تمام کسانی‌که به دنبال تاثیرگذاری بیشتر در جامعه هستند

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 5024

مؤسسه خيريه ذاکرین انصارالحسین(ع)

اهداف مؤسسه خيريه ذاکرین انصارالحسین(ع) به عنوان نهادي اجتماعي، غير دولتي و غير سياسي و از نوع مؤسسات عام المنفعه در مورخه  1380/7/27 مصادف با تولد حضرت سیدالشهدا اباعبداله الحسین (ع) روزپاسدار وتولد حضرت ابوالفضل(ع) امام زین العابدین امام سجاد(ع) تأسيس شده تا درسال 1384 ازنیروی انتظامی پروانه وفعالیت دریافت نموده پس از گذراندن مراحل قانونی در مورخه 1385/2/23 رسماً باشماره ثبت(19677)به ثبت رسیده است

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 5025

ایپا

ایپا بنیاد نیکوکاری و غیرانتفاعی است که با هدف توانمندسازی، ایجاد شغل،در مناطق محروم و توسعه پایدار روستاها تأسیـس شده است.بنیاد ایپا، ضمن ارتقای مسائل زیربنایی و زیرساختی در روستاها، با آموزش، مشاوره و ارائه تسهیـلات به رشد  خانواده‌های کم درامد مناطق محروم کمک می‌کند تا بتواند حیـات روستاها و در نتیجه حیات ایران را رونق بخشد. ما در ایپا برای کمک به مناطق محروم، هدفمان این نیست که در جیب هموطنانمان، برادران و خواهران و کودکانمان پول بگذاریم یا کاری کنیم تا درد فقر و نداری را برایشان قابل تحمل‌تر کنیم، بلکه تلاش ما بر این است که با آموزش ، مشاوره، اشتغال زایی در مناطق محروم و اقدامات زیرساختی، کاری بکنیم که هموطنانمان دستشان در جیب خودشان باشد، چرخه فقرش را از بین ببریم و فردای زیباتر و پر امیدتری بسازیم.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

نیکوکاری و امور خیریه
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

خدمات جهیزیه و هزینه ازدواج - کمیته امداد امام خمینی

1

کمیته امداد امام(ره) به عنوان یک نهاد اجتماعی و به منظور وظایف و مأموریت های ذاتی خود در یاری رسانی به نیازمندان و رفع نیازهای مختلف آنان، از سال ۱۳۷۰ برنامه وسیعی برای تأمین بخشی از هزینه‌های ازدواج در خانواده‌های نیازمند با رویکرد تحکیم و تقویت بنیان خانواده تدارک دیده است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

موسسه خیریه نیکوکاران شریف

113

 

باز هم به رسم هر سال قصد داریم تعدادی نو عروس را تا خانه بخت همراهی کنیم. سال گذشته با همت و یاری شما نیکوکاران عزیز موفق به تهیه 50 جهیزیه شدیم. امسال گامی بزرگ تر برداشته ایم و تصمیم داریم 100 جهیزیه برای 100 نوعروس نیازمند که داشتن نعمت پدر محروم هستند و به دلیل مشکلات شدید مالی قادر به تأمین جهیزیه نیستند، تهیه نماییم.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

موسسه خیریه قدر علوی

 

خدمات دریافتی مددجویان توسط خیریه تهیه جهیزیه، تامین وام، ودیعه مسکن، سبد ارزاق، سیسمونی، مشاوره رایگان، پرداخت دیه، مهیا نمودن امکانات اولیه ازدواج جوانان و اشتغال زایی ودرمان مددجویان و غیر مددجویان،  خرید لوازم التحریر ایتام و کاریابی و میباشد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

سامانه تسهیلات قرض الحسنه ازدواج

 

سامانه تسهیلات قرض الحسنه ازدواج بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران تنها مرجع رسمی کشور جهت ثبت نام متقاضیان تسهیلات یاد شده می باشد. شایان ذکر است سامانه این بانک، هیچگونه ارتباطی با وب سایت کـندو و سایر سایت های فعال در این زمینه ندارد و متقاضیان می توانند بطور مستقیم نسبت به ثبت نام خود در سامانه یاد شده اقدام نمایند .

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

جمعیت خیریه نیک اندیش

 

جمعیت نیک اندیش با اخذ مجوز های رسمی و شماره ثبت 38272 در سال 1388 تأسیس و فعالیت را با هدف کاهش آسیب ها و معضلات اجتماعی و همچنین با تمرکز بر حمایت و توانمند سازی زنان و کودکان بی سرپرست آغاز نموده است. جمعیت نیک اندیش سازمانی غیردولتی- غیر سیاسی- مستقل و مردم نهاد است که برای رفع محرومیت و کمک به اقشار نیازمند، به ویژه زنان و کودکان نیازمند، کمک و حمایت با انگیزه والای انسان دوستی و کمک به هم نوع در سطح کشور فعالیت می کند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

موسسه خیریه طلوع فرجام

 

هدف اصلی از تاسیس موسسه خدمت به خلق خدا برای رضای خدا. و دو هدف جزئی:1-تسهیل امر ازدواج،2-اشتغالزایی میباشد.

موسسه خیریه طلوع فرجام نیک در سال 1392با شماره ثبت 577 وزارت کشور تاسیس  ورسما فعالیت خود را با سه بخش شروع نمود.

معاونت اقتصادی به منظور اشتغال زایی برای مددجو ها.

معاونت فرهنگی و آموزشی به منظور فرهنگ سازی برای ازدواج و اشتغال

معاونت اداری مالی به منظور ساماندهی و سازماندهی بخش های مختلف

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

خیریه وصال

 

در حال حاضر خیریه وصال در هر ماه به تعداد حداقل ۳ مورد کمک هزینه ازدواج برای نیازمندان و تهیه لوازم زندگی (جهیزیه) اعانت می نماید که امیدواریم با مشارکت نیکوکاران خداجو بتوانیم بر تعداد اعانت ها و تهیه لوازم زندگی بیافزاییم.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

شبکه ی فعالین ازدواج (شفا )

 

شبکه ی فعالین ازدواج (شفا )استان برگزاری ازدواج به هنگام -آگاهانه -آسان و پایدار را با کمترین هزینه و با کیفیت ترین  همراه آموزش مستمر -سفر های زیارتی - هدایای فرهنگی به عهده گرفته است .

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

مجمع توسعه و ترویج ازدواج آسان جوانان مهر

 

مجمع توسعه و ترویج ازدواج آسان جوانان مهر ، از سال 1380 تاسیس، در راستای تحقق اصل دهم قانون اساسی و تحقق مصوبه 564 شورای عالی انقلاب فرهنگی ، با هدف ترویج فرهنگ ازدواج آسان و اسلامی و تحکیم بنیاد خانواده و رفع موانع و مشکلات موجود در ازدواج جوانان ، فعالیت خود را با بهره مندی از نظرات و پیشنهادات علماء، کارشناسان و صاحب نظران آغاز نمود. دراین راستا جهت ارائه خدمات شایسته ، به گروه های هدف با نیازسنجی های میدانی طرح های زیر تدوین و به زوجین ارائه می گردد

.جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

موسسه کلبه آسمانی

 

موسسه کلبه آسمانی از سال 94 با مجوز رسمی از وزارت ورزش و جوانان شروع به فعالیت کرده و محور فعالیت موسسه اجتماعی،سلامت روانی،ازدواج و تحکیم خانواده می باشد

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

موسسه خیریه نگین خیرین کاشان

موسسه خیریه نگین خیرین کاشان متولی نگهداری فرزندان بی سرپرست و بد سرپرست در چهار مقطع سنی است که بصورت هیئت امنایی و تعیین هیئت مدیره با نظارت سازمان بهزیستی اصفهان با اهداف ذیل اداره می شود.

بزرگترین هدف این مجموعه علاوه بر اسکان و تعلیم و تربیت کودکان بی سرپرست در یک محیط آرام (شبیه به یک خانواده) تا پایان زمان تحصیلات ، اشتغال و ازدواج می باشد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 خیریه حضرت زینب (س)

خیریه حضرت زینب(س)به همّت سید مهدی مهدوی برادر شهیدان مهدوی، به صورت غیر رسمی در اوایل جنگ تحمیلی با هدف کمک رسانی به رزمندگان اسلام در جبهه های حق علیه باطل شروع به کار کرد. و با تهیه اقلام ضروری رزمندگان فعالیتهای خود را ادامه داد و با پایان جنگ، با تغییر در اهداف، این بار کمک به محرومین و نیازمندان واقعی و زدودن چهره ی فقر از جامعه را سرلوحه ی خود قرار داد. سال1378 آغاز رسمی فعالیت های این موسسه با شماره ثبت 197 بود. با گذشت بیش از سه دهه از شروع به کار این خیریه هم اکنونحدود 1000 خانوار نیازمند را تحت پوشش دارد و صدها مورد کمکهای موردی متفرقه بدون پرونده مددجویی را پشتیبانی و کمک رسانی می کند. این موسسه کاملاً غیردولتی و تنها به مدد خداوند، ائمه اطهار و خیّرین بزرگوار این راه سخت را تا بدین جای پیموده تا کمتر شاهد فقر در جامعه باشیم.محدوده ی کمک رسانی خیریه حضرت زینب(س)تنها به شهر کرمان ختم نشده و مناطق و روستاهای اطراف نیز از کمکهای خداپسندانه بی نصیب نمانده اند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

موسسه خیریه دختران ولیعصر (عج)

موسسه خیریه دختران ولیعصر (عج) اولین سمن : سازمان مردم نهاد (NGO) استان خراسان جنوبی (بیرجند) با شماره ثبت 63 در اسفند ماه 84 پروانه تاسیس خویش را با مجوز شماره 20402/1 به تاریخ 84/07/03 وزارت کشور (استانداری خراسان جنوبی ) برابر اختیارات مندرج در اساسنامه آغاز نمود.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی

موسسه خیریه و ایتام بنی هاشم رضوی با تشکر از حامیان و خیرین خوب این موسسه توانسته است بخشی از نیاز های ایتام و بیماران و نیازمندان را برطرف کرده و می کوشد تا نیازمندان بیشتری را تحت پوشش خود قرار گیرد.

ما از افراد و اشخاصی که توانایی کمک به این ایتام را دارند تقاضا می کنیم در صورت امکان بخشی از درآمد ماهیانه یا هر مبالغی که در حد توان شان است ، حتی مقدار کم برای مثال ده هزار تومان را به موسسه اهدا کنند تا بتوانیم نیازِ نیازمندان بیشتری را برطرف کنیم.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

موسسه خيريه مشکل گشا حضرت علي عليه السلام

موسسه خيريه مشکل گشا حضرت علي عليه السلام به عنوان يک سازمان مردم نهاد به همت جمعي از اعضا هيئت امناء صندوق قرض الحسنه حضرت علي عليه السلام، خيرين و معتمدين نيک انديش راه اندازي شده تا با تحت پوشش قرار دادن گروهي از فرزندان عزيز اين ملت که فقر دامنگير آن ها شده است ، به آنان براي ساختن آينده اي خوب و اميد بخش کمک کنند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

موسسه خیریه ارتقای کیفیت زندگی زنان آتنا

موسسه خیریه ارتقای کیفیت زندگی زنان آتنا موسسه ای غیردولتی و غیرانتفاعی است که در دی ماه سال 1393 در دو حوزه پیشگیری و مداخله در آسیب های اجتماعی با هدف توانمندسازی زنان و دختران، با مجوز رسمی سازمان بهزیستی و به شماره ثبت 35202 شروع به فعالیت نموده است. حمایت از خانواده های تحت پوشش آتنا در زمینه های آموزشی، پشتیبانی مالی، کارآفرینی و آموزش مرتبط با اشتغال، پزشکی و روان شناسی انجام می شود

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

نیکوکاری و امور خیریه
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

موسسه آموزش عالی عمران و توسعه

4

موسسه آموزش عالی عمران و توسعه با همت شادروان دکتر علی اقبالی و اخذ مجوز از وزارت علوم, تحقیقات و فناوری در سال ۱۳۷۳ و سپس جذب دانشجو از طریق آزمون سراسری سازمان سنجش آموزش كشور در مهرماه سال ۱۳۷۵ ‌فعالیت آموزشی، پژوهشی خود را آغاز نمود

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

انجمن توسعه و آبادانی مهدیشهر

113

 

سند چشم‌انداز انجمن :ارتقاء شاخص های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی وسرمایه گذاری بر اساس سرانه درآمدی برای رسیدن به سطح ۱۰ شهر برتر کشور وفق قوانین و مقررات جاری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

شرکت توسعه و عمران امید

 

شرکت توسعه و عمران امید (سهامی خاص ) به عنوان یک مجموعه اقتصادی سود آور و با تکیه بر حفظ ارزش های انقلاب اسلامی در سال ۱۳۷۷ تحت شماره ۱۴۸۳۶۰ در اداره ثبت شرکتهای تهران به ثبت رسیده است و در سال ۱۳۸۹ موفق به اخذ گواهینامه ایزو ۲۰۰۸ ۹۰۰۱ از شرکت TUV آلمان گردید.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

محلی جات

 

محلی جات از آبان ماه سال 95 با هدف ارائه محصولات محلی و مطمئن از تولیدکنندگان خانگی و روستایی شروع به فعالیت کرد. این گروه با هسته مرکزی جمعی از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف راه اندازی شده است. محلی جات تاکنون توانسته است نیاز صدها مشتری در حوزه محصولات سالم و طبیعی را پاسخگو بوده و همچنین از تولیدات ده ها تولیدکننده محلی و روستایی و خانگی نیز حمایت کند. .

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

دفتر توسعه فعالیت های کشاورزی زنان روستایی و عشایری

 

واحد امور زنان روستایی و عشایری  از سال 1372 در وزارت جهاد سازندگی و وزارت کشاورزی تشکیل شد.  در وزارت کشاورزی از سال 1372 تا سال 1379 با نام دفتر توسعه فعالیتهای زنان روستایی و در وزارت جهادسازندگی از سال 1372  تا 1376 به عنوان گروه  امور زنان روستایی بود.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

موسسه روستاشناسي ايران

موسسه روستاشناسي ايران با هدف شناسايي ، جمع آوري ، پردازش و ذخيره سازي اطلاعات مربوط به وضعيتهاي اجتماعي ، اقتصادي ، فرهنگي ، سياسي و طبيعي حال حاضر روستاهای كشور در قالب یک دائره المعارف بزرگ ... ايجاد زمينه شناخت ظرفيتهاي اجتماعي ، اقتصادي ، فرهنگي ، سياسي و طبيعي روستاهای كشور... ايجاد زمينه تحقيق و برنامه ريزي در جهت توسعه مناطق روستايي كشور ... كمك به افزايش اطلاعات مديران ، كارشناسان ، پژوهشگران و سياستگذاران توسعه ، بالاخص توسعه روستايي ... صرفه جويي در وقت و هزينه گروههاي تحقيقاتي ... اطلاع رساني به منظور پرهيز از دوباره كاري در فعاليتهاي وزارتخانه ها ، سازمانها ومؤسسات دست اندركار مسايل روستايي كشور ...  آغاز به كار نمود.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران

 

سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران در سال ۱۳۴۸ با ماهیت شرکت سهامی دولتی ( ۷۷.۲ درصد سهم دولت و ۲۲.۸ درصد سهم تعاونیهای روستایی و کشاورزی) و به صورت نامحدود تأسیس شد و اساسنامه آن در سال ۱۳۴۸ به تصویب کمیسیونهای مجلسین سابق رسید و شکل قانونی به خود گرفت و هیأت دولت مأمور اجرای آن گردید.با توجه به مفاد ومواد اساسنامه قانونی این سازمان ، وظیفه توسعه روستایی وبخش کشاورزی از طریق تعاونیها و تشکلها بر عهده این سازمان قرار گرفته است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر

 

در ایران نظام تأمین اجتماعی و بیمه‏‌های اجتماعی آنقدر اهمیت دارد که اصل بیست و نهم قانون اساسی جمهوری اسلامی نیز به آن اختصاص یافته است. علاوه بر آن در قانون ساختار نظام جامع رفاه و تامین اجتماعی و برنامه‌های چهارم و پنجم توسعه هم اجرای بیمه‏ اجتماعی در سطح جوامع روستایی و عشایری مورد تأکید قرار گرفته است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

دفتر امورروستایی و شوراها

 

در راستای سیاستهای اصولی دولت مبنی بر رسیدگی دقیق و به موقع به مسائل روستایی و جهت پیگیری راهبردهای ترسیم شده مطابق برنامه های کشوری در سطح استان در نیمه دوم سال 1386 دفتر امورروستایی و شوراها به عنوان یک دفتر مستقل تشکیل و دفتر امور مناطق محروم درآن ادغام گردید

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

موزه میراث روستایی گیلان

 

موزه های روستایی، تصاویری ملموس از زندگی سنتی‌اند که در آنها می توان معماری، آداب و رسوم، صنایع دستی و هنرهای بومی را از نزدیک مشاهده و زندگی روستایی را تجربه کرد؛ این موزه ها فضایی را فراهم می‌کنند تا مردمان هر سرزمین با گذشته نزدیک پدران و مادران خود آشنا شوند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

فصلنامه روستا و توسعه

در راستای تحقیق، بررسی و اشاعه یافته های مربوط به ابعاد اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، جغرافیایی و سیاسی موضوعات مربوط به روستا و توسعه روستایی و به منظور استفاده بهینه از توانمندی های علمی محققان سراسر کشور ضرورت انتشار فصلنامه روستا و توسعه در مرکز تحقیقات و بررسی مسائل روستایی سابق مورد تأیید و تأکید قرار گرفت

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

روستا نت

4

انجام فعاليت‌هاي مطالعاتي در زمينه توسعه اقتصادي در مناطق محروم و زمينه‌‌سازي جهت اشتغال محرومين    انجام خدمات عمراني عام‌‌المنفعه جهت ساخت مراکز آموزشي، بهداشتي و خدماتي و ديني انجام خدمات عمراني جهت محرومين تحت پوشش در زمينه ساخت مسکن، محل‌‌کسب و...

ايجاد زمينه‌‌هاي مناسب اشتغال‌زايي از طريق اجراي طرح‌هاي اقتصادي و سرمايه‌گذاري با اولويت اجراء در مناطق‌ محروم و روستاها

ايجاد و اداره مراکز آموزشي در مناطق محروم کشور

ايجاد و اداره مراکز خدمات بهداشتي و درماني در مناطق محروم کشور

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

روستا کالا

113

 

روستا کالا، شبکه‌ای برای حمایت از تولیدات روستایی است که توسط جمعی از جهادگران سراسر کشور راه‌اندازی شده است و پشتیبانی می‌گردد. هدف از تشکیل این شبکه، حمایت از تولید‌کنندگان مناطقی است که به دلیل دوری از بازار مصرف و بزرگ بودن زنجیره واسطه‌ها، سود کمی بدست می‌آورند و انگیزه‌ی تولید ندارند. روستا کالا شبکه‌ای مردمی است که با اهداف غیرتجاریِ حمایت از تولیدات اصیل ایرانی، رونق کسب و کار روستایی، جلوگیری از مهاجرت‌های شغلی از روستا به شهر و پیشرفت مناطق محروم، فعالیت می‌کند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

هم نت روستا

 

رویداد هم نت روستا یک رویداد سه مرحله‌ای شامل شناسایی ظرفیت‌های مناطق روستایی و جلب مشارکت و توانمندسازی روستاییان، پیش رویداد چند روزه روستایی (بیان فرصت‌ها، ایده پردازی، آموزش، کارتیمی) به منظور شکل‌گیری هسته‌های کارآفرین با محوریت راه اندازی کسب و کارهای پایدار و ارایه راهکارهای نوآورانه برای حل معضل مناطق زیر نظر سرمایه‌گذاران و تسهیلگران روستایی و در نهایت رویداد کارآفرینی روستا به منظور عملیاتی کردن طرح‌های اجرایی با تأیید دهیاری ها و مشارکت روستاییان مناطق می‌باشد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

مجمع خویی‌های استان تهران

1

هدف از تشکیل مجمع عمران و توسعه شهرستان خوی با حمایت از تدوین، پشتیبانی و تهیه طرح‌های مربوط به امور اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و رفاهی با استفاده از منابع ملی و استانی در چارچوب قانون اساسی جمهوری اسلامی و قوانین موضوعه‌ی کشوری است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

موسسه خیریه امام علی (ع)

2

این موسسه درادامه ی اهداف خودازسال 1385 با انگیزه جلوگیری ازمهاجرت روستاییان به کلان شهرها و ریشه کن نمودن فقرومحرومیت درمناطق کم برخوردارکشور،بانگاهی همه جانبه به نیازهای روستاییان حول چهارمحورسلامت وبهداشت ،آموزش اشتغال ،عمران وآبادانی وتهیه مسکن روستایی به فعالیت پرداخت.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

بنیاد جهادی مشکات

3

بنیاد جهادی مشکات به عنوان یک مجموعه غیردولتی، عام المنفعه و مردم نهاد متشکل از چند گروه جهادی هماهنگ و منسجم می باشد که در راستای تحقق منویات امام خامنه ای (مد ظله العالی) در مناطق کم برخوردار کشور با یک برنامه ریزی بلندمدت در حوزه های مختلف فرهنگی، اقتصادی، عمرانی، بهداشتی و درمانی، علمی وآموزشی و در سطح ملی فعالیت می نماید.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

موسسه جهاد نصر

4

اين موسسه در زمينه مطالعه - طراحي و اجراي كليه پروژه هاي عمراني و زير بنايي با اولويت بخش كشاورزي فعاليت مي نمايد و معتقد است خدمات خود را باكيفيت مطلوب - قيمت مناسب و در كمترين مدت زمان ممكن ارائه نمايد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

موسسه خیریه ناصرین

5

موسسه خیریه ناصرین در سال 1390 به شماره ثبت 3450 تاسیس و در 3 زمینه عمرانی ،معیشتی و فرهنگی در مناطق محروم کشور به فعالیت می پردازد

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

بنیاد برکت

6

سند چشم‌انداز انجمن :ارتقاء شاخص های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی وسرمایه گذاری بر اساس سرانه درآمدی برای رسیدن به سطح ۱۰ شهر برتر کشور وفق قوانین و مقررات جاری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

صندوق پژوهش و فناوری کریمه

7

صندوق پژوهش و فناوری کریمه از جمله صندوق‌هایی است که به‌منظور ایجاد زمینه‌های مشارکت و سرمایه‌گذاری بخش غیردولتی و حمایت کمی و کیفی از فعالیت‌های پژوهشی کاربردی توسعه‌ای و همچنین ارائه خدمات مالی ویژه و منحصربه‌فرد به کارآفرینان متخصص و نوآوران در سال ۱۳۹۳ شروع به فعالیت کرد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

انجمن حامیان فرهنگ قرض‌الحسنه و کارآفرینی اجتماعی

8

اشاعه و ترویج فرهنگ مقدس قرض‌الحسنه تلاش در راستای توسعه کمی و کیفی سنت مقدس قرض‌الحسنه ترویج فعالیت‌هایی که منجر به تقویت فرهنگ قرض‌الحسنه گرددتوسعه و ترویج فعالیت‌هایی که منجر به کار جمعی، ایجاد سرمایه اجتماعی و توسعه مسئولیت‌های اجتماعی گردد توسعه فرهنگ و ترویج فعالیت‌های مرتبط و منجر به کارآفرینی

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

طرح ملی توسعه مشاغل خانگی

9

طرح ملی الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی یک طرح دو جانبه مابین وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان تجای‌سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان جهاددانشگاهی است که سازمان تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان جهاددانشگاهی به عنوان یک ارگان تسهیل‌گر در نظر گرفته شده است تا پروژه‌های مبتنی بر توسعه مشاغل خانگی را بصورت هدفمند اجرا نماید.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

تکرا کانون توسعه کارآفرینی روستایی اندیشه پویا

10

گسترش کارآفرینی روستایی به منظور تقویت نقش و جایگاه روستا در توسعه اقتصاد ملی ظرفیت سازی و ارتقاء سطح دانایی و توانایی کارآفرینان روستایی با توجه به مزیت های نسبی و رقابتی روستا

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

نیکوکاری و امور خیریه
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

 

جمعیت طلوع بی نشان ها

 

حمایت از افراد درگیر با آسیب‌های اجتماعی به ویژه کارتن‌خوابی و اعتیاد از یک سو و گسترش حساسیت اجتماعی افراد جامعه نسبت به یکدیگر و همچنین تغییر دیدگاه جامعه نسبت به آسیب‌دیدگان اجتماعی -که می‌تواند مهم‌ترین عامل قطع چرخه تولید آسیب باشد- ماموریت این سازمان است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

مهربانه

مهربانه یک پلتفرم تامین مالی جمعی است که به جمع‌آوری حمایت‌های مالی برای پروژه‌های نیکوکاری، مسئولیت اجتماعی و توانمندسازی می‌پرداز و امکان تحقق آن‌ها را فراهم می‌کند. همیشه پروژه‌های متنوعی در مهربانه وجود دارند که می‌توانید متناسب با موضوعات مورد علاقه خود، از آن‌ها حمایت کند. مهربانه علاوه بر تأمین مالی پروژه‌های یاد شده، فرهنگ‌سازی در زمینه موضوعات اجتماعی، محیط زیست، حیوانات و را نیز از مسئولیت‌های خود می‌داند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

خانه خورشيد

خانه خورشيد باور دارد کاهش آسيب، روشن کردن و مراقبت از شمع اميد در جان و دل اينان و کمک به افزايش کرامت انساني شان کمک مي کند که خود راه را بيابند و نه تنها از شرايطي که در آن قرار دارند رها شوند، بلکه از قرار گرفتن ديگران در برابر اين آسيب ها جلوگيري کنند يا به انسان هايي که در اين شرايط قرار گرفته اند کمک نمایند تا آنان نيز سلامت خود را بازيابند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

موسسه مردم نهاد طلوع مهر و دوستی

 

موسسه مردم نهاد طلوع مهر و دوستی در سال 1394 با مجوز رسمی از وزارت ورزش و جوانان با شماره مجوز 81045113/0520 و با هدف ترویج فعالیت های بشردوستانه بالاخص کمک به کودکان کار و خیابانی بین جوانان آغاز نموده است و به صورت رایگان، خدمات آموزشی و حمایتی خود را ارائه می‏ دهد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

پرتو

 

در سال ۱۳۸۹ تعدادی از کارشناسان ایرانی موسسه بین‌المللی اوراسیا برآن شدند تا با هدف توسعه راه‌حل‌های عملی برای مشکلات اجتماعی، گامی در راستای آموزش «کارآفرینی اجتماعی» در کشور عزیزمان بردارند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

موسسه مطالعاتی حامیان فردا

 

حامیان فردا در مسیر چشم‌انداز خود یعنی کاهش پایدار فقر و نابرابری ، به ارائه خدمات باکیفیت تحقیقاتی، مشاوره‌‌ای و آموزشی به نهادهای دولتی و غیردولتی فعال در این حوزه می‌پردازد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

مهرگیتی

 

مهرگیتی موسسه‌ غیر دولتی و نیکوکارانه است متشکل از واحد های مختلف با هدف بنیادین تلاش برای ساختن ایرانی عاری از فقر فرهنگی با ماموریت مشارکت در احداث فضا های آموزشی بخصوص مدرسه و فرهنگی در مناطق محروم و نیازمند و حمایت مادی، معنوی و فرهنگی از دانش آموزان مستعد و محروم، در مناطق مختلف کشور با راهبردهای اساسی.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

آبشارعاطفه ها

آبشار عاطفه ها در ماه مبارک رمضان 1380 شمسی به شماره ثبت 2310 و شماره پروانه ملی1/8/83/156887در راستای اعتلای سیره عملی امیر المومنان حضرت علی علیه السلام و با توجهات خاصه حضرت ولی عصر عجل الله و با عنایت حضرت حق به پشتوانه ولی نعمتمان حضرت ثامن الحجج علی ابن موسی الرضا علیه السلام به همت چند نفر از نیکوکاران تاسیس گردیده است. این خیریه از همان ابتدای شروع فعالیت با طرح دیدگاههای تخصصی و بررسی های کارشناسی شده و نگرشی پژوهشی به مسائل اجتماعی و فرهنگی تلاش داشته تا زمینه را جهت خدمتگزاری هر چه بیشتر به محرومان جامعه فراهم آورد

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

پایان‌‌کارتن‌ خوابی

لین جرقه‌ های شکل‌ گیری گروه پایان‌‌کارتن‌ خوابی به اواخر خرداد ماه سال 1394 برمی‌گردد. با پخش 15 پرس غذا در میان فراموش شده‌ترین و آسیب پذیرترین قشر جامعه یعنی کارتن‌خواب‌های شهر در منطقه هرندی و امروز این گروه به نقل از مدیرعامل رفاه شهرداری با داشتن 21 نمایندگی در شهرهای مختلف کشور و 3 نمایندگی در خارج از کشور از بزرگترین مؤسسات خیریه مردم نهاد می‌باشد. این گروه در قالب یک سازمان غیرانتفاعی غیر‌دولتی و غیر‌سیاسی بوده که با اتکا بر جذب مشارکت‌های مردمی و بشردوستانه از جمله کمک‌های نقدی، کالا، تجهیزات، مهارت و تخصص و مشارکت‌های داوطلبانه اداره می شود. هرچند که نام گروه به روشنی معرف هدف تمام فعالیت‌ها و اقدامات می‌باشد اما انگیزه اصلی و والای این تشکل تمرین، ترویج و نهادینه کردن فرهنگ مهربانی است. فرهنگی که در آن اعتماد به هم‌نوع حرف اول را می‌زند و بی‌تفاوتی نسبت به هیچ کس و هیچ چیز در آن جایگاهی ندارد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

احیا ارزشها

 

گروه احیا متشکل از دو انجمن احیا و توان یاب، نهادی غیردولتی، غیرانتفاعی و عام المنفعه می باشد که در سال 1378 تأسیس شده است. هدف از تأسیس این گروه دستیابی به روش های نوین پیشگیری و مداخله به هنگام در بحران ها و مهار آسیب های اجتماعی، آگاهی رسانی به اقشار مختلف خصوصاً خانواده، حساس سازی جامعه و جلب مشارکت مسئولین جهت برجسته نمودن نقش ارکان های مختلف اجتماعی در هنجارسازی و بهبود روش های اتخاذ شده با احترام به کرامت انسانی در حیطه خصوصی افراد در سطح محلی و ملی می باشد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

بنیاد خیریه مادر مهربان


دغدغه کمک به محرومین، مشاهده ی آمارهای فقر و حاشیه نشینی و معدود بودن موسسات مبارزه با گرسنگی، ایده تأسیس یک سازمان مردم نهاد برای نیل به اهدافی از قبیل مبارزه با گرسنگی، اطعام مساکین و اعتلای نام حضرت خدیجه کبری(سلام الله علیها) را در ذهن هیئت موسس شکل داد. این فکر با استقبال و همراهی دانشجویان نخبه عضو «کلاس مجردها» مواجه شد و اقدام به تاسیس گرفتند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

نیکوکاری و امور خیریه
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

انجمن حامیان فرهنگ قرض الحسنه وکارآفرینی اجتماعی

1

انجمن حامیان فرهنگ قرض الحسنه وکارآفرینی اجتماعی یک سازمان مردم نهاد غیر دولتی، غیر سیاسی و داوطلبانه است که بدنبال «اشاعه‌ی نهادیِ فرهنگِ کارگروهی، توانمندساز، کارآفرینانه و منصفانه بر محور قرض‌الحسنه» است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

بانک قرض الحسنه رسالت

113

بانک قرض الحسنه رسالت بانکی غیر تجاری و اجتماعی است، که به دنبال جذب اعتبارات و منابع قرض الحسنه و پرداخت آن در قالب تسهیلات قرض الحسنه در جهت گره گشایی از امور محرومان و نیازمندان جامعه بوده و تلاش حداکثری خود را معطوف به تحقق این امر مهم نموده است .این بانک به عنوان اولین بانک قرض الحسنه خصوصی کشور با ارائه خدمات نوین بانکی و بسط و گسترش فرهنگ قرض الحسنه و پرداخت وام های خرد و ایجاد و حمایت از مشاغل خانگی و بنگاه های کوچک امیدوار است بتواند در افزایش سطح رفاه مردم و جامعه و حل مشکلات و نیازهای ضروری آنها مؤثر واقع شود.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

بانک قرض الحسنه مهر ایران

بانک قرض الحسنه مهر ایران با قصد خیر و با نیت تأمین نقدينگي و رفع نيازهاي ضروري اشخاص حقيقي و حمايت از نيازمندان و پرداخت تسهيلات به اشخاص حقوقي که در امور خيريه فعاليت دارند ايجاد و يکي از نهادهاي پولي و مالي کشور است كه در راستاي حركت به سوي عمليات بانكداري اسلامي تشكيل شده است

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

سامانه تسهیلات قرض الحسنه ازدواج

سامانه تسهیلات قرض الحسنه ازدواج بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران تنها مرجع رسمی کشور جهت ثبت نام متقاضیان تسهیلات یاد شده می باشد. شایان ذکر است سامانه این بانک، هیچگونه ارتباطی با وب سایت کـندو و سایر سایت های فعال در این زمینه ندارد و متقاضیان می توانند بطور مستقیم نسبت به ثبت نام خود در سامانه یاد شده اقدام نمایند .

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

صندوق قرض الحسنه دفتر تبلیغات اسلامی

صندوق قرض الحسنه دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در سال 1359 با سرمایه اولیه و اهدایی حضرت امام خمینی (قدس سره) افتتاح و در سال 1360 با شماره 21 به ثبت رسید.این صندوق تاکنون در قالب پرداخت تسهیلات قرض الحسنه بدون کارمزد منشأ خدمات بسیاری برای طلاب، فضلاء، اساتید ، پژوهشگران و مبلغین حوزه های علمیه بوده است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

موسسه قرض الحسنه دانشجویان ایران

به منظور انجام خدمات عام المنفعه و نشر و تعليم و ترويج فرهنگ اسلامي به هرنوع و هر كيفيت وكمك به تامين نيازها و بهبود زندگي دانشجويان، دانشگاهيان و جهادگران دانشگاهي و اعطاي وامهاي بدون بهره ( قرض الحسنه) از طريق دريافت وجوه ذخيره شده توسط خيرين، اعضاء صندوق، جهاد دانشگاهي و ساير اشخاص حقيقي و حقوقي كه بصورت قرض الحسنه يا بلاعوض در اختيار صندوق قرار خواهند داد با حفظ و رعايت موازين شرعي و مقررات جمهوري اسلامي ايران و در قالب مصوبات هيئت امناء جهاد دانشگاهي و به منظور احياء و ترويج سنت حسنه قرض الحسنه در جامعه بويژه جامعه دانشگاهي و كمك به حل بخشي از مشكلات مالي و معيشتي دانشجويان، جهادگران و دانشگاهيان و در راستاي تحقق استراتژي برنامه سوم توسعه جهاد دانشگاهي"مبني بر تقويت فرهنگ و ارزش هاي اسلامي در جامعه و به خصوص در جمعيت جوان و دانشجويان و دانشگاهيان" تأسيس شده است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

صندوق رفاه دانشجویان

طبق مقررات و قوانین صندوق رفاه با هدف ایجاد زمینه های مناسب جهت رشد استعدادها و بخصوص کمک به وضع معیشتی دانشجویان مستعد و کم درآمد و گسترش کیفیت و کمیت تسهیلات اعطایی ارائه خدمات می نماید.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

صندوق قرض الحسنه امداد ولایت

قرض الحسنه در سازمان کمیته امداد امام خمینی ( ره ) تقریبا به عمر این سازمان سابقه داشته و مورد توجه بوده است و از همان سالهای اولیه پرداخت وام قرض الحسنه در الویت برنامه قرار داشته است . پرداخت وام به نیازمندان تحت حمایت برای مصارف کارگشایی، درمان بیماری  هزینه تحصیلی ، اشتغال و استخلاص از مشکلات و گرفتاری ها به اشکال و روش های متفاوت مورد عمل بوده و با توجه به نیازهای روز تغییراتی در آن به وجود آمده و پس از مطالعات لازم جهت تحول در ساختار سازمانی حوزه متولی پرداخت وام در کمیته امداد امام خمینی ( ره ) و به دنبال جلسات و بررسی های کارشناسی طرح تاسیس صندوق قرض الحسنه در دستور کار قرار گرفت.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

 

صندوق قرض الحسنه اسلامی

صندوق قرض الحسنه اسلامی در سال ۱۳۴۸ به وسیله ۷ نفر از علاقه مندان به عملی شدن دستور حیات بخش اسلام عزیز در خصوص قرض الحسنه- پرداخت وام بدون ربا- تأسیس شد.هریک از این عده با پرداخت مبلغ هزار تومان، جمعاٌ هفت هزار تومان، سرمایه ی اولیه صندوق را تأمین کردند. بذر پاکی که در آن زمان کاشته شد، امروز به صورت یک نهاد مثبت، ارزشمند درخدمت مردم نیازمند، انجام وظیفه می کند.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

 

 

صندوق قرض الحسنه مسجد مقدس جمکران

صندوق قرض الحسنه مسجد مقدس جمکران برای افزایش دسترسی مشتریان به خدمات مالی و کاهش سفرهای درون شهری، پرداخت اقساط تسهیلات قرض الحسنه مسجد مقدس جمکران را از طریق بانکداری اینترنتی فراهم کرده است.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید ...

 

 

جستجوی خیریه

آذربایجان غربی آذربایجان شرقی اردبیل گیلان مازندران گلستان خراسان شمالی خراسان رضوی سمنان تهران قزوین زنجان کردستان همدان کرمانشاه مرکزی قم ایلام لرستان اصفهان یزد خراسان جنوبی خوزستان چهارمحال کهکلویه فارس بوشهر هرمزگان کرمان سیستان و بلوچستان


کلیه حقوق متعلق به پایگاه اطلاع رسانی خیریه های کشور می باشد.